Чернігівщина: у Києві відкрився міжнародний форум «Технології захисту/ПожТех – 2013»

Чернігівщина: у Києві відкрився міжнародний форум «Технології захисту/ПожТех – 2013»

26.09.13 08:01 0 396
24 вересня на території Міжнародного виставкового центру розпочав свою роботу ХІІ Міжнародний форум «Технології захисту/ПожТех – 2013», організатором якого є Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

За 12 років свого існування Форум став вагомою подією в сфері техногенної та пожежної безпеки. На ньому представлені системи безпеки і засоби захисту, рятувальне обладнання, протипожежна техніка від українських та зарубіжних виробників.

«Проведення Міжнародного виставкового форуму вже стало традиційним. Державна служба України з надзвичайних ситуацій успішно виконує покладені на неї завдання, а проведення цього форуму має велике значення для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій. У рамках заходу усі учасники мають змогу ознайомитись з сучасним станом системи цивільного захисту та аварійно-рятувальної служби. Також даний захід дає можливість розвитку партнерських стосунків, цікавих зустрічей та налагодження ділових контактів», – зазначив Голова ДСНС України Михайло Болотських.

За його словами, рятувальникам важливо враховувати новітні тенденції у розвитку техногенної та пожежної безпеки для застосування на практиці.

Після відкриття Форуму та ознайомлення з експозицією Голова ДСНС України відкрив роботу XV Всеукраїнської науково-практичної конференції рятувальників. Упродовж 2 днів її учасники розглянуть основні проблеми та перспективи розвитку рятувальної справи.

Також у рамках Форуму буде проведено ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Пожежна безпека та аварійно-рятувальна справа – стан проблеми та перспективи», практичні семінари з актуальних питань забезпечення пожежної безпеки та охорони праці, підбиття підсумків Конкурсу на кращу протипожежну та аварійно-рятувальну продукцію, семінар «Розроблення інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) при проектуванні».

Крім того, упродовж Форуму проводяться різноманітні науково-практичні заходи, в яких беруть участь керівники та фахівці з безпеки промислових підприємств різних галузей виробництва, транспортної інфраструктури, будівельних, проектних і монтажних організацій, санаторної та готельної інфраструктури, медичних установ.

Робота Форуму триватиме до 26 вересня включно.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ