На Тернопіллі оцінювачів чекають на Кн. Острозького,14

На Тернопіллі оцінювачів чекають на Кн. Острозького,14

26.09.13 13:29 0 622
З метою визначення ринкової вартості для подальшого розрахунку орендної плати потрібно оцінити чотири об’єкти у Тернополі. Три із них розміщені в адміністративному будинку на вул. Кн. Острозького,14, балансоутримувачем якого є Департамент агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації. Це – нежитлові приміщення І-ІІ рівня 1-го поверху будівлі загальною площею 42,3 кв.м; частина фасаду площею 108 кв.м та частина фасаду площею 18 кв.м.

Четвертий об’єкт – частина приміщень ремонтно-механічної майстерні площею 17 кв.м на 2-му поверсі будівлі ремонтно-механічної майстерні, що перебуває на балансі Тернопільського міжрайонного управління водного господарства. Місцезнаходження об’єкта оцінки – вул. Текстильна, 30а.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 10 жовтня о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 3 жовтня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85.Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” №38 (783) за 25 вересня 2013 року.

Прес-служба Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Луганській області ...

КОМЕНТАРІ