Moody's знизило рейтинги 11 українських банків

Moody's знизило рейтинги 11 українських банків

26.09.13 13:14 0 609
Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service знизило рейтинги 11 українських банків до країнової рівня «Caa1». Про це йдеться в повідомленні агентства, розміщеному на корпоративному сайті. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Крім того, агентство розглядає можливість подальшого зниження рейтингів 13 банків і однієї лізингової компанії слідом за зниженням рейтингів України до рівня «Caa1» з «B3» через низьку ліквідність української банківської системи і серйозного тиску на державні резерви, обумовленого попитом населення на валюту і необхідністю здійснити значні боргові виплати до кінця 2014 року.

Як зазначається, мова йде про зниження рейтингів таких банків, як «Ощадбанк», «Приватбанк», «Райффайзен банк Аваль», «Укрексімбанк», «Промінвестбанк», «Ощадбанк Росії» (українська філія), «ПУМБ», «Банк Фінанси та Кредит», «ОТР банк» , «VAB банк», банк «Південний», банк «Кредит Дніпро», «Укрінбанк» і лізингова компанія «Райффайзен лізинг Аваль».

При цьому, як відзначили в агентстві, рейтинги банків не можуть бути вище суверенних рейтингів.

Раніше, Moody's знизило рейтинги 5 українських емітентів – компаній «Метінвест», «Донецьксталь» , «Миронівський хлібопродукт», «Лемтранс» і Ferrexpo , а також енергохолдингу «ДТЕК».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: ДСНС України підписала план ...

КОМЕНТАРІ