Жиганг Тао: Україна та Китай можуть чудово співпрацювати у сфері високих технологій

Жиганг Тао: Україна та Китай можуть чудово співпрацювати у сфері високих технологій

26.09.13 13:34 0 770
Співпраця між Україною та Китаєм у царині високих технологій може бути дуже ефективною - заявив в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ професор економіки з університету Гонконга Жиганг Тао.

Економіст наголосив, що досвід, акумульований Піднебесною, може бути корисним для України не лише в агросекторі, а й у багатьох інших галузях економіки.


«Місцеві ЗМІ зараз пишуть про співпрацю в аграрному секторі. Але я вважаю, що майже кожна галузь має великий потенціал для співробітництва. Я хочу особливо підкреслити такі традиційні індустрії, як текстильна і автомобільна, - в яких Україна та Китай можуть співпрацювати, аби обслуговувати європейський ринок», - сказав Жиганг Тао. Він також підкреслив, що українські IT-фахівці мають високу репутацію на світовому ринку, тож для Китаю надзвичайно цікава спрівпраця з Україною у царині новітніх технологій.

За І півріччя цього року за рівнем зростанням експорту України до інших країн Китай став лідером - експорт української продукції до Піднебесної зріс більш ніж на 60% порівняно з тим самим періодом минулого року і сягнув 1,39 млрд дол.
23-27 вересня в Китаї перебуває урядова делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Сергієм Арбузовим.
В грудні цього року в рамках офіційного візиту до КНР Президента України Віктора Януковича заплановано підписання Програми стратегічного партнерства України та Китаю.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Пішохідну науку діти ...

КОМЕНТАРІ