Волинська область: піротехніки знешкодили авіаційну бомбу часів війни

Волинська область: піротехніки знешкодили авіаційну бомбу часів війни

28.09.13 11:01 0 466
25 вересня у селі Старий Порецьк Іваничівського району місцевим мешканцем під час проведення будівельних робіт виявлено металевий заіржавілий предмет, схожий на боєприпас. Свідомий громадянин зателефонував до служби «101» та викликав працівників ДСНС.

На місце виявлення небезпечної знахідки прибули працівники групи піротехнічних робіт У ДСНС України у Волинській області, які обстежили даний підозрілий предмет та ідентифікували його як радянську авіаційну бомбу часів Великої Вітчизняної війни АО-25 вагою у 25 кг.

Знайдений вибухонебезпечний предмет шляхом контрольованого підриву знищено у безпечному місці.

Рятувальники також провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо правил поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, охоплено 85 осіб, у тому числі діти шкільного віку.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області застерігає: якщо Ви знайшли предмет ззовні схожий на вибухонебезпечний, то в жодному разі не чіпайте його, не переносьте та не підпускайте сторонніх осіб. За можливістю відразу телефонуйте до служби порятунку за телефоном «101».

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Яворівщині пройде 15 ...
Наступна новина: У Львові правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ