Львівські правоохоронці відпрацювали оперативний план

Львівські правоохоронці відпрацювали оперативний план "Хвиля"

28.09.13 11:19 0 582
Міліція Львівщини провела практичні навчання за оперативним планом, що передбачає дії з ліквідації масових заворушень.

Правоохоронці відпрацювали тактику дій особового складу Львівського гарнізону міліції та військовослужбовців внутрішніх військ МВС України з припинення групових порушень громадського порядку та ліквідації масових заворушень на території колишнього військового аеродрому в селі Черляни Городоцького району.

Оцінити здатність працівників міліції Львівщини контролювати громадський порядок в типових та екстремальних ситуаціях прибув заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України полковник міліції Аркадій Запорожцев.

Як відмітив начальник ГУМВС України у Львівській області генерал-лейтенант міліції Олександр Рудяк, в навчаннях були задіяні фактично всі підрозділи міліції.

«Участь у навчаннях прийняли близько трьох батальйонів, фактично були задіяні всі підрозділи міліції, починаючи від оперативних і закінчуючи підрозділами медичного забезпечення. У ролі хуліганів виступили курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Відпрацьовували оперативний план «Хвиля» - масові безпорядки, який ми відпрацьовуємо щопівроку», - зазначив начальник Головного управління МВС України у Львівській області Олександр Рудяк.

Навчання за оперативним планом «Хвиля» проводилися у два етапи. У першому було передбачене командно-штабне навчання (дії керівництва ГУМВС України у Львівській області, начальників структурних підрозділів Головного управління, командування управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, військових частин ВВ МВС України, з припинення групових порушень громадського порядку та надання першої медичної допомоги потерпілим під час проведення масових заходів).

2-й етап включав у себе практичні дії (дії особового складу зведеного загону ГУМВС та медичних працівників по припиненню групових порушень громадського порядку та наданні першої медичної допомоги потерпілим).

Головний міліціонер Львівщини Олександр Рудяк також відмітив, що працівники міліції нерідко стикаються із ситуаціями, коли від їх професійної майстерності може залежати життя людей. Тож відповідні навчання проводяться постійно для того, щоб правоохоронці вдосконалювали свої вміння і навички, які щоденно необхідні їм для успішного виконання службових обов’язків.

ВЗГ ГУ МВС України

у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Луцьксвітлу» – 50!
Наступна новина: На початку жовтня у Львові ...

КОМЕНТАРІ