Закарпатські медики вчать міліцію рятувати людей

Закарпатські медики вчать міліцію рятувати людей

29.09.13 08:08 0 495
Цими днями в поліклініці УМВС проходять навчання медперсоналу з екстремальної медицини. Міліцейські лікарі опановують найновіші методики надання медичної допомоги, якими ділитимуться з правоохоронцями.

Робота правоохоронця пов′язана з щоденним ризиком для їхнього життя. Нерідко трапляються екстремальні ситуації з ризиком для особового складу та громадян, тож міліціонерам слід бути завжди готовими до надання долікарської медичної допомоги людям.

Аби вдосконалити ці знання, перед особовим складом лікарні з поліклінікою СМЗ УМВС виступили з лекціями та провели практичні заняття завідувач кафедри анестезіології та реанімації Інституту післядипломної освіти кандидат медичних наук Ю.Камнів, заступник директора цього ж інституту доцент А.Ілько та професор Ужгородського національного університету Л.Сіксай. А також лікарі СМЗ УМВС Ганна Гладинець та Тарас Халак, які пройшли відповідну підготовку на базі Тернопільського державного медичного університету, де прослухали інструкторський курс «Сучасні аспекти екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» та одержали відповідні посвідчення інструкторів. Тепер вони навчають своїх колег та особовий склад міліції сучасним підходам в наданні першої медичної допомоги.

Як наголосив керівник сектору медичного забезпечення УМВС Олег Халак, знання, які отримали лікарі, вони передаватимуть кожному працівнику міліції, аби ті вміли правильно та своєчасно надати долікарську медичну допомогу громадянам області в разі виникнення якихось надзвичайних подій.

Загалом дані навчання показали хорошу професійну підготовку медперсоналу та його здатність кваліфіковано надавати невідкладну медичну допомогу. А оскільки закарпатські міліцейські медики постійно працюють над самовдосконаленням, то продемонстровані їм відеофільми про методику роботи закордонних фахівців не завжди були для них чимось новим.

Навчання особового складу СМЗ УМВС триває.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Кварцяний: "Помилялися і ...

КОМЕНТАРІ