ДПІ у м. Чернівцях: Залишилось оновити менше чверті касової техніки

ДПІ у м. Чернівцях: Залишилось оновити менше чверті касової техніки

30.09.13 15:46 0 988
На обліку у Державній податковій інспекції у м. Чернівцях наразі зареєстровано всього 1762 одиниці касової техніки, з них 75,3% передають інформацію про виторги до системи зберігання і збору даних від РРО в електронному вигляді.

Число оновлених цифрових апаратів, що вже звітують у режимі «он-лайн», щоденно збільшується, - протягом вересня до нового сервісу чернівецькі бізнесмени долучили 353 одиниці касової техніки.

Нагадаємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 18.09.13 №491 затверджено новий Державний реєстр РРО. З переліком сучасних моделей РРО з вбудованими модемами або в комплекті з модемами, які дозволені до використання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг можна ознайомитись за гіперпосиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62828.html.

У цей час суб'єкти господарювання, що використовують у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій, здійснюють перехід з подачі звітності про застосування РРО за формою 3ВР на передачу контрольно-звітної інформації в електронній формі за технологією Національного банку України із Систему збору та зберігання даних РРО Міндоходів.

За місяць, у якому проведене підключення до Системи, суб'єкт господарювання в термін до 15 числа наступного місяця, подає звіт ЗВР-1 із вказівкою обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до дня проведення персоналізації та відповідно початку електронної подачі звітності.

Наприклад, якщо суб'єктом господарювання РРО персоналізований 25 серпня, то до 15 вересня подається звіт ЗВР-1, у якому вказується обсяги розрахункових операцій, проведених до 25 серпня. Надалі подача звітності за формою ЗВР-1 суб'єктом господарювання припиняється.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях просить чернівецький бізнес поквапитись та модернізувати техніку.


Інформаційно - комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Головне управління ...
Наступна новина: Українські ІТ-фахівці одні ...

КОМЕНТАРІ