На Львівщині підвищено пенсійні виплати більше 700 тисячам пенсіонерів

На Львівщині підвищено пенсійні виплати більше 700 тисячам пенсіонерів

01.10.13 09:22 0 557
Запроваджені нові соціальні ініціативи Президента України дали змогу осучаснити та підвищити пенсії для понад 700 тисяч пенсіонерів області, з них майже для 244 тисяч здійснено перерахунок у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму, – такі цифри озвучив під час прес-конференції щодо підвищення соціального захисту, рівня життя пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк.

Він підкреслив, що станом на встановлено розмір підвищення до пенсії майже 7 тис. членам сімей померлих інвалідів війни на рівні 42% прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. Понад 92 тис. учасникам війни та майже 0,5 тис. учасникам війни, нагородженим орденами та медалями, підвищено розмір пенсійних виплат. Також для 29 тисяч військовослужбовців осучаснено пенсійні виплати, що дало можливість значно збільшити їх розмір.

Також з метою надання соціальних послуг людям похилого віку, людям, які на схилі літ залишились без підтримки рідних, в області створено систему, яка складається з 28 територіальних центрів соціального обслуговування і 13 будинків-інтернатів.

«Під опікою системи перебуває майже 93 тис. одиноких непрацездатних громадян, кожний п’ятий з яких одержує соціальні послуги в домашніх умовах, що свідчить про інтенсифікацію реінтеграції осіб з обмеженою руховою активністю до життя в громаді» – сказав В. Мартиняк.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У ДТП на Волині ...
Наступна новина: Чернівці: Профілактика ...

КОМЕНТАРІ