В Житомирській області обласна влада підтримує абітурієнтів та студентів з числа дітей-сиріт

В Житомирській області обласна влада підтримує абітурієнтів та студентів з числа дітей-сиріт

01.10.13 09:29 0 681
До Дня усиновлення, який в Україні щорічно відзначається 30 вересня,

відбулася зустріч керівників області з першокурсниками комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 19 студентів-першокурсників Житомирського інституту медсестринства в теплій та відкритій бесіді спілкувалися із головою обласної ради Йосипом Запаловський та заступником голови облдержадміністрації Ярославом Долгих. Очільники області привітали першокурсників із початком навчального року в якості студентів та з вибором потрібної та відповідальної професії, а також побажали натхнення у навчанні.

Голова обласної ради Йосип Запаловський висловив щирі надії на те, що подібні зустрічі стануть справжньою традицією. Адже вперше така зустріч із студентами-першокурсниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування була проведена минулого року за ініціативи голови обласної ради та за підтримки обласної державної адміністрації. В області постійно проводяться заходи на підтримку ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, в тому числі й дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Привітав студентів із початком навчального року та вступом до навчального закладу й ректор комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради Віктор Шатило. За час існування Житомирського інституту медсестринства відбулося 135 випусків медичних сестер, було підготовлено більше 30 тисяч медичних працівників для галузі охорони здоров’я України. У 2013 році до навчального закладу вступило 19 дітей-сиріт, загалом в інституті навчається 76 дітей-сиріт.

У спілкуванні із журналістами заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих зазначив, що обласна влада, реалізовуючи ініціативи Президента України із соціального захисту найбільш вразливих верств населення, патронує абітурієнтів та студентів з числа дітей-сиріт. Керівництво області робить все можливе для підтримки таких студентів, забезпечення їм належних умов, щоб навчальний заклад став їх другою домівкою, родиною.

Після офіційної частини зустрічі очільників області та студентів-першокурсників на молодь чекав приємний сюрприз – вручення подарунків, привітальних листів та фотографій, які були зроблені на початку зустрічі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ