У Рівненській області перемога на футбольному полі

01.10.13 08:23 0 896
Триває футбольний турнір між командами прокуратур областей, організований Генеральною прокуратурою України в пам'ять про колишнього прокурора Луганської області Володимира Солодкого.

Цього разу прокурори Рівненщини змагалися зі своїми колегами з прокуратури Львівської області. Обидві футбольні команди зустрілися у суботу, 28 вересня, на стадіоні с. Боратин, що поблизу Луцька.

Першим м’яч у ворота львівських футболістів забив вже на 12 хвилині гри рівненський гравець Ігор Байда.

Упродовж двох таймів львів’яни уміло атакували, створювали чимало гольових ситуацій. Однак, команда рівненських прокурорів все ж майстерніше продемонструвала ігрову та територіальну перевагу. Упродовж гри рівненчани поцілили у ворота суперників ще 6 голів.

Натомість рівненські воротарі жодного м’яча у свої ворота не пропустили.

Відтак, результат – перемога на користь команди прокуратури Рівненської області з рахунком 7:0.

Слід зазначити, що футбольний турнір пам'яті колишнього прокурора Луганської області В.Солодкого проводиться щорічно. Футбольні команди прокуратур областей змагаються у чотирьох групах по територіальному принципу найближчого сусідства. Вже за кілька днів рівненські футболісти будуть змагатися із командою прокуратури Івано-Франківської області за І місце серед команд Західної групи.