Чемпіонат України. Перший фінальний матч

Чемпіонат України. Перший фінальний матч "Кредо-1963" й "Олімп" відіграли внічию

01.10.13 08:04 0 798
У неділю, 29 вересня, на одеському "Спартаку" відбувся перший фінальний матч сезону Вищої ліги чемпіонату України з регбі-15. Про це повідомило видання "Чемпіон".

"Кредо-1963" підійшов до цього протистояння в ролі аутсайдера, але спростував цей статус, продемонстрував хорошу гру та був близький до перемоги, йдеться у прес-релізі Федерації регбі України.

Програючи 0:9 по ходу першого тайму, одесити зуміли не тільки відігратися, а й вийти вперед. 11:9, після чого розпочалася перерва.

У дебюті другого тайму "Олімп" вийшов уперед зі штрафного (12:11). Однак це тільки підштовхнуло віце-чемпіонів, і ті перехопили ініціативу - 18:12.

Втім, утримати здобуту перевагу одеситам не вдалося. До кінця матчу Олег Косарєв двічі вражав ворота господарів поля ударами зі штрафних. У підсумку рахунок - 18:18.

Таким чином, доля чемпіонського титулу сезону-2013 вирішиться 6 жовтня у Харкові.
Попередня новина: Тренер Кличка хоче бою ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...