Представники Львівської митниці Міндоходів взяли участь у конференції з питань транскордонної співпраці

Представники Львівської митниці Міндоходів взяли участь у конференції з питань транскордонної співпраці

01.10.13 13:40 0 824
Учора в приміщенні Українського католицького університету у Львові в рамках медіаконференції представники Львівської митниці Міндоходів зустрілись з учасниками медіапроекту, серед яких були журналісти України, країн Східного партнерства та ЄС. Під час зустрічі йшлося про роль Львівської митниці Міндоходів у налагодженні транскордонної співпраці у різних напрямах, зокрема створенні сприятливих умов для інвестиційної діяльності, забезпечення швидкого та комфортного перетину кордону як для громадян, так і для представників бізнесу, безпеки на кордоні, боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.
Журналістів проінформували про переваги, які відтепер мають іноземні інвестори у зв’язку з об’єднанням податкової та митної служб в єдине Міністерство доходів і зборів України, основні результати роботи митниці у напрямі зовнішньоекономічної діяльності. Акцентовано увагу на тому, що порівняно з аналогічним періодом 2012 року обсяг товарообігу збільшився на 11%, причому об’єми імпорту збільшились на 9%, а експорту – на 14%. Також збільшився транспортний та пасажиропотік через українсько-польський кордон. Кількість транспортних засобів та громадян, які перетнули кордон у зоні діяльності Львівської митниці Міндоходів (Львівська область), за 8 місяців цього року збільшилась у середньому на 7 відсотків.
Окрім того, присутнім розповіли про заходи, яких вживає Львівська митниця Міндоходів для сприяння зовнішньоекономічній діяльності та забезпечення сприятливих умов для перетину кордону. Своєю чергою, представників медіапроекту цікавили питання розбудови кордону та умов роботи у нових пунктах пропуску.


Головне управління
МІНДОХОДІВ У Львівській області

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Сергій Пономаренко: НБУ ...

КОМЕНТАРІ