У Чернівцях проходить тиждень еко-культури

У Чернівцях проходить тиждень еко-культури

02.10.13 08:05 0 1196
У рамках підготовки Європейського Медіа-Каравану «Взаємодій Заради Життя» та з нагоди святкування Дня міста з 30 вересня по 7 жовтня у Чернівцях проходять «Дні Еко-Культури в Україні «Чернівці-2013».

Протягом тижня огранізатори планують провести низку міжнародних культурно-освітніх заході: на на вулицях та площах старої частини міста відбуватимуться парад еко-флешмобів «Взаємодій Заради Життя», акція на підтримку Книги «Книжкова хвиля», свято лінгвістично-біологічного розмаїття «Мовне дерево мого міста», пленер художників «Маленький Монмартр у Маленькому Парижі», тиждень мов та культур «Екологія спілкування», Етно-хоровод із дзеркалами, міжнародний науковий перекладацький експеримент «Естафета крізь століття. Франція 1921р.-Україна 2013р» та багато інших культурно-масових заходів. Про це йшлося на прес-конференції для місцевих, загальнонаціональних та закордонних представників засобів масової інформації, яка відбулася вчора у міській раді. У ній взяли участь Голова Інформагеції «Інтеркультура» Володимир Сорока, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціаціїї сприяння ООН Віктор Халецький та регіональний координатор руху «На підтримку проектів та резолюцій ЮНЕСКО», голова місцевого оргкомітету Тижня Еко-Культури в Чернівцях Ольга Скобєєва.

Після прес-конференції був проведений спеціалізований семінар для молодих журналістів під назвою «Набути крила». Організатори семінару мали за ціль допомогти молодому українському журналісту побудувати власну модель відповідальності в висвітлюванні питань людина-природа, людина-суспільство, людина-мистецтво, та розвитку контактів із закордонними колегами, що освітлюють події підготовки Європейського медіа-каравану «Cooperate For Life» та Навколосвітнього Каравану «ІНТЕРКУЛЬТУРА». «Дні Еко-Культури в Україні «Чернівці-2013» організовані Національним комітетом Навколосвітнього Каравану «Інтеркультура» в Україні та проходять за підтримки Чернівецької міської ради.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області у ...

КОМЕНТАРІ