У Волинській області Олександр Терещук представив начальника шацької міліції

У Волинській області Олександр Терещук представив начальника шацької міліції

02.10.13 08:29 0 1069
Начальник управління МВС України у Волинській області генерал-майор міліції Олександр Терещук представив особовому складу шацького райвідділу нового начальника Андрія Деркача.

Привітати капітана міліції із призначенням прибули представники місцевої влади голова Шацької райдержадміністрації Володимир Найда, голова районної ради Володимир Голядинець, Любомльський міжрайонний прокурор Олег Корецький. Голова районної адміністрації Володимир Найда запевнив, що всіляко сприятиме та допомагатиме правоохоронцям у їхній нелегкій праці.

– Я покладаю великі надії на нового керівника, адже він – молодий та сповнений сил і наснаги, які спрямовуватиме на благополуччя та безпеку жителів Шацька, – відзначив Олександр Терещук.

Біографічна довідка

Народився 1984 року у с. Видерта Камінь-Каширського району. Вищу освіту здобув у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Службу в ОВС розпочав на посаді оперуповноваженого сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Шацького райвідділу міліції. Працював на аналогічних посадах в УМВС в області.

СЗГ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Пенсіонерам ...

КОМЕНТАРІ