Спікер Держдуми Росії захищав російські закони в ПАРЄ

Спікер Держдуми Росії захищав російські закони в ПАРЄ

02.10.13 08:24 0 674
Спікер Державної думи Росії Сергій Наришкін виступив в Парламентській асамблеї Ради Європи на захист низки ухвалених останнім часом у Росії законів, які викликали стурбованість правозахисників і міжнародної громадськості. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Зокрема, він заявив, що закон, який вимагає реєстрації як «іноземних агентів» для багатьох неурядових організацій із фінансуванням із-за кордону, має на меті збільшити прозорість роботи цих організацій, хоча також не виключив можливості внести в цей закон деякі зміни.

Наришкін також стверджував, що закон про заборону пропаганди «нетрадиційних сексуальних відносин» серед неповнолітніх не обмежує прав сексуальних меншин, а відповідає російським національним традиціям.

Він також захищав закон, який різко підвищив покарання за порушення під час масових акцій.

Крім того, Наришкін заявив, що рішення Росії не видавати США викривача американських таємниць Едварда Сноудена справедливе, бо, на його думку, у США з тим могли повестися неналежним чином.

Серед іншого, спікер Держдуми також заперечував, що Росія чинить тиск на сусідні країни, щоб ті вступили до Митного союзу замість розвитку тісніших зв’язків із Європейським союзом.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ