На Рівненщині роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності передбачено провести на площі 69,9 тис. га на суму 8,4 млн. грн.

На Рівненщині роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності передбачено провести на площі 69,9 тис. га на суму 8,4 млн. грн.

02.10.13 08:15 0 721
За результатами виконання робіт з інвентаризації земель буде уточнено склад та види угідь, а також віднесення земель до певних категорій. Кінцевим результатом виконання робіт з інвентаризації є формування земельних ділянок та внесення їх до Державного земельного кадастру.

На сьогоднішній день виконано комплекс топографо-геодезичних робіт на площі 35,9 тис. га, що складає більше 50 відсотків до потреби. Так, на території Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Здолбунівського, Острозького районів польові топографо-геодезичні роботи виконані в повному об’ємі. Завершується виконання польових робіт на території Корецького та Млинівського районів. На території Гощанського та Зарічненського районів розпочато виконання польових робіт. На даний час ДП «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» розпочато складання технічних документацій із землеустрою.TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like831", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Нагорода знайшла ...
Наступна новина: Леоненко: "Вважаю, що все ...

КОМЕНТАРІ