Slando: Назад у минуле. 10 раритетів радянського життя

Slando: Назад у минуле. 10 раритетів радянського життя

02.10.13 13:03 0 1274
Назад в минуле. 10 раритетів радянського життя
Авоськи, кришталеві кружки та електричні самовари – яскраві представники радянської епохи. Наразі їх важко знайти в магазинах, хоча раніше вони були практично в кожному домі. Аналітики Slando розшукали найпопулярніші товари з СРСР в оголошеннях користувачів, і розповіли, за яку ціну наразі продають пам'ять про минулі часи.
Авоськи
До масового розповсюдження поліетиленових пакетів, в СРСР були дуже популярні сумки-авоськи. Вони являли собою мережева з ручками. Наразі їх виробництво поновлено, а продаж здійснюється по 14 гривень.
Керосинова лампа
«Керосинки» були популярні не лише в селах. Навіть жителі мегаполісів тримали у себе в квартирах керосинові лампи, на всякий випадок. Зараз їх можна купити від 80 гривень.
Электричний самовар
В СРСР існували електрочайники, проте електросамовари були більш популярніші. Наразі вони продаються за кілька десятків гривень.
Гранований стакан
З нього пили чай, лимонад, «гірку», відміряли насіння на базарі і знаходили ще сотні застосувань. Зараз його можна купити від двох гривень.
Кришталеві кружечки
Невеликі кружки з кришталю поступались у популярності гранованим стаканам. Просте за склом, у сервантах, вони часто стояли у вигляді прикраси. На Slando їх продають за 100 гривень.
Чайні сервізи
Чайні сервізи рідко діставали з сервантів. Лише для дуже важливих подій. Наразі їх розпродають від 100 гривень.
Дитячі іграшки
Усього за 20 гривень можна стати власником радянського самохвала, що зроблений з металу.
Молочні пляшки
Неймовірно, але факт. На Slando можна знайти навіть пляшки з-під молока. Ціна – 40 копійок.
Спиртометр
Не дивлячись на боротьбу з самогоноварінням, спиртометри були дуже популярні. Їх можна було знайти майже у кожному домі.
Піонерська форма

Якщо хтось захоче змусити своїх батьків чи бабусь з дідусями відчути ностальгію, то вдягніть таку форму. Ціна – від 90 гривень.


Прес-служба Slando
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові стартував ...
Наступна новина: Чернівецька область: на ...

КОМЕНТАРІ