Завершився українсько-польський турнір з шахів

Завершився українсько-польський турнір з шахів

02.10.13 13:12 0 707
У Львові завершився українсько-польський турнір з шахів серед команд вищих навчальних закладів України та Польщі, який тривав у Львові з 25 по 29 вересня 2013 року.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку впевнену перемогу виборола збірна команда Республіки Польща (94,5 очок). Українські шахісти стали другими, набравши у загальному заліку 55,5 очок.

Серед команд вищих навчальних закладів, які брали участь у турнірі з класичних шахів, місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Варшавський Університет (м. Варшава) – 28,5 очок;

2 місце – Варшавська Академія Леона Козьмінського (м. Варшава) – 19,0 очок;

3 місце – Познанська Політехніка (м. Познань) – 18,0 очок;

4 місце – Тернопільський національний економічний університет (м. Тернопіль) – 17,0 очок;

5 місце – Катовіцький Університет Гірничий (м. Катовіце) – 16,5 очок;

6 місце – Національний університет “Львівська політехніка” (м. Львів) – 11,0 очок;

7 місце – Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка (м. Київ) – 11,0 очок;

8 місце – Сілезький гірничий університет (м. Катовіце) – 12,5 очок;

9 місце – Донецький національний університет (м. Донецьк) – 8,5 очок;

10 місце – Одеська державна академія будівництва та архітектури (м. Одеса) – 8 очок.

В останній день турніру усі шахісти отримали можливість помірятися силами у бліці, який визначив кращих шахістку та шахіста. Кращою шахісткою турніру стали Маріанна Калініна (Тернопільський національний економічний університет) і Пшездицька Марта (Варшавський університет). Найкращими серед чоловіків на шахових дошках стали Сорока Данило (Національний університет “Львівська політехніка”) та Якубовський Кшиштоф (Варшавський університет).

За підсумками турніру чемпіонів, призерів та учасників нагородили кубками, дипломами та призами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Усі учасники та гості турніру також отримали пам’ятні сувеніри від організаторів.

Під час турніру учасники та гості шахового фестивалю мали можливість ознайомитися із культурно-історичною спадщиною Львівщини. За підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації шахісти безкоштовно відвідали ряд музеїв Львова, а також виставу у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Захід зібрав близько 100 учасників, які представляли 11 вищих навчальних закладів України та Польщі. Ігри турніру відбувалися у приміщеннях Львівського Будинку Вчених, Професорської бібліотеки Національного університету “Львівська політехніка” та у актовому залі головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка”.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львівські ...

КОМЕНТАРІ