На Закарпатті радилися міліцейські експерти України та зарубіжжя

На Закарпатті радилися міліцейські експерти України та зарубіжжя

03.10.13 08:08 0 726
Днями в Мукачеві відбувся організований Міністерством внутрішніх справ України Міжнародний науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання комплексного дослідження транспортних засобів”.

У роботі семінару взяли участь заступник начальника Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Костянтин Дубонос, начальник НДЕКЦ при УМВС України в Закарпатській області Олександр Дашковський, фахівці Експертної служби МВС та обласних управлінь, представники Департаменту карного розшуку МВС, Державної прикордонної служби, а також гості з Білорусі, Естонії, Словенії, Грузії та Польщі.

Гостей міжнародного семінару вітав начальник УМВС України в Закарпатській області генерал-майор міліції Василь Варцаба, котрий наголосив на важливості ролі міліцейських експертів у профілактиці незаконних заволодінь транспортними засобами.

Вів семінар Костянтин Дубонос. З лекціями виступили фахівці з комплексного дослідження транспортних засобів та протидії їх незаконному заволодінню як з України, так і закордонні гості.

На завершення семінару гості відвідали Мукачівський замок Паланок.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ