Житомирський спортсмен Володимир Демчук - учасник Всесвітніх ігор бойових мистецтв

Житомирський спортсмен Володимир Демчук - учасник Всесвітніх ігор бойових мистецтв

03.10.13 08:32 0 890
ІІ Всесвітні Ігри бойових мистецтв відбудуться у Санкт-Петербурзі 20-28 жовтня цього року. Це міжнародний мультиспортивний захід, що проходить під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету, в якому беруть участь найсильніші представники бойових мистецтв і спортивних єдиноборств з усього світу, які упродовж 4 років боролися за здобуття відповідних ліцензій.

Очікується, що у форумі у Санкт-Петербурзі візьмуть участь понад 2000 спортсменів із 120 країн світу. Змагання пройдуть на 5 спортивних майданчиках з 17 олімпійських та неолімпійських видів спорту: айкідо (IAF), боксу (AIBA), дзюдо (IJF), джиу-джитсу (IJJF), карате (WKF), кендо (FIK), кікбоксингу (WAKO), таїландського боксу Муей-Тай (IFMA), самбо (FIAS), сумо (IFS), тхеквондо (WTF), боротьби (FILA), ушу (IWF), фехтування (FІЕ), французького боксу Сават (FISav).

Нашу державу на цьому Всесвітньому форумі буде представляти команда у складі 53 спортсменів із 21 регіону України.

«Створення умов для людей, які рухають фізкультуру і спорт у світі, рухають його в суспільстві і пропагують здоровий спосіб життя людини - вкрай необхідне. Це один із аспектів державної політики, - говорить Президент України. - Підготовка професійних спортсменів, зокрема олімпійців, вимагає великої віддачі як від тренерів, так і від самих спортсменів».

Із усіх представників бойових мистецтв та спортивних єдиноборств Житомирщини ліцензію на участь у цьому масштабному проекті виборов 25-річний Володимир Демчук (кікбоксінг, розділ лоу-кік у ваговій категорії до 67 кг) – володар Кубку світу, майстер спорту міжнародного класу, випускник факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, вихованець обласної спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради. Готується Володимир до змагань під керівництвом Заслуженого тренера України В’ячеслава Гопанчука та Заслуженого майстра спорту Віри Макресової.

Отже, підготовка Володимира йде у повній відповідності до тренерського плану, всі її заходи профінансовані та забезпечені, головним чином, за рахунок обласного бюджету, і ми сподіваємось на найкращий результат.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ