Учасниця Pussy Riot погрожує поновити голодування

Учасниця Pussy Riot погрожує поновити голодування

03.10.13 08:11 0 699
Ув’язнена учасниця російського панк-гурту Pussy Riot Надія Толоконникова заявляє, що готова відновити голодування, якщо її вимоги не виконають. Йдеться, зокрема, про проведення розслідування умов утримання жінок у мордовській колонії №14, гарантування безпеки тих в’язнів, які дадуть свідчення про ситуацію у виправній установі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Про це мовиться в заяві Толоконникової, яку оприлюднив її чоловік.

Вчора російський обмудсман Володимир Лукін повідомив, що Толоконникова після більше тижня голодування припинила акцію протесту. За його словами, вона погодилася на це, коли російські пенітенціарії погодилися перевести її до іншої колонії.

Водночас депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов, якого пустили до ув’язненої, повідомляв, що та перестала голодувати з медичних міркувань. Він став першим, кого допустили до Толоконникової за останні п’ять діб, відколи її перевели до медсанчастини колонії, а по тому й до в’язничного медичного стаціонару через погіршення стану здоров’я.

Толоконникова почала свою акцію 23 вересня, протестуючи проти нелюдських, за її словами, умов утримання, а також проти погроз на її адресу з боку адміністрації колонії.

Надія Толоконникова, як і інша учасниця Pussy Riot Марія Альохіна, зараз відбуває дворічний термін за ґратами. Третя засуджена учасниця Pussy Riot Катерина Самуцевич отримала після апеляції умовний термін, іншим двом у цьому відмовили.

Трьох учасниць Pussy Riot затримали в лютому минулого року після спроби «панк-молебню» зі словами, зокрема, «Богородице-Діво, Путіна прожени!», яку вони, а також іще кілька невстановлених учасниць гурту влаштували у храмі Христа-Спасителя в Москві. Суд вирішив, що такі дії є «хуліганством із мотивів релігійної ненависті».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Індонезії почався ...
Наступна новина: У Волинській області у ...

КОМЕНТАРІ