Тернопілля: микола Головач в ефірі «Радіо «Рокс» доповів мешканцям області про стовідсоткову готовність до опалювального сезону

Тернопілля: микола Головач в ефірі «Радіо «Рокс» доповів мешканцям області про стовідсоткову готовність до опалювального сезону

03.10.13 08:32 0 833
Перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Микола Головач взяв участь у новому проекті «Радіо «Рокс» – «Позиція», який від виходитиме в ефір щосереди о 14:00. У першій програмі ведуча Наталія Колтун підняла питання готовності області до опалювального сезону, зношеності тепломереж, а також питання стану розрахунку мешканців за енергоносії.

Як доповів Микола Головач, об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури стовідсотково підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період. А сама підготовка до сезону, за дорученням голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, розпочалася ще в травні.

Перший заступник голови облдержадміністрації повідомив, що через аномально холодну осінь 30 вересня 2013 року прийнято розпорядження Тернопільського міського голови про початок опалювального сезону в м. Тернопіль для всіх категорій споживачів. В більшості районів області опалювальний сезон розпочався 1 жовтня. За словами Миколи Головача, відповідно до поданої інформації теплопостачальними підприємствами та структурними підрозділами облдержадміністрації управлінням житлово-комунального господарства ОДА двічі на день проводиться моніторинг стану проходження опалювального сезону 2013/2014 року, який подається у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Станом на 2 жовтня 2013 року підключено 250 котелень, в тому числі 45 комунальних, 205 відомчих котелень. В Тернополі опалюється 724 житлові будинки, 36 дошкільних закладів, 39 шкіл, 15 лікарень. За словами першого заступника голови ОДА, влада області велику увагу приділяє заміні котлів, а також переходу на альтернативні види палива. Також, як повідомив Микола Головач, в області заготовляють до зими посипасипальні матеріали, а також готують до роботи снігоочисну техніку.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На чемпіонаті з ...

КОМЕНТАРІ