Найстарші прихильники інтелектуальних ігор Тернополя взяли участь у турнірі з шахів та шашок

Найстарші прихильники інтелектуальних ігор Тернополя взяли участь у турнірі з шахів та шашок

03.10.13 08:42 0 827
У шахово-шашковому клубі «Авангард» міста Тернополя відбувся відкритий обласний турнір ТОЦФЗН «Спорт для всіх» зі швидких шахів та шашок. Такий захід до Дня людей похилого віку проводиться вже всьоме. Змагання проходять за коловою системою. Турнір тривав понад три години, а після виснажливої інтелектуальної боротьби стали відомі переможці.

У змаганнях з шахів перше місце за додатковими показниками виборов Анатолій Мирошниченко, набравши 7 очок, друге місце – у Івана Вовчишина, який теж має 7 очок, на третьому місці – Анатолій Невожай, який поступився суперникам на пів-очка, здобувши 6,5 очок.

У змаганнях з шашок перше місце завоював Тарас Турчин, в його активі 6 очок, друге місце посів Роман Фещук, який має 5 очок, а третє місце – у Ростислава Шумського , який набрав 4,5 очки.

Переможець шахових баталій - 82-річний Анатолій Мирошниченко - отримав пам'ятний сувенір як найстарший учасник змагань.

Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та призами від Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», а всім учасникам вручено сувеніри на згадку від організаторів турніру.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сергій Василенко взяв ...
Наступна новина: У Чернівцях стерилізовують ...

КОМЕНТАРІ