Зухвалих злодіїв з вантажних поїздів правоохоронці-транспортники затримали в Рівненській області

Зухвалих злодіїв з вантажних поїздів правоохоронці-транспортники затримали в Рівненській області

03.10.13 08:15 0 785
В ході відпрацювання території станції Клесів правоохоронцями Сарненського лінійного відділу міліції було виявлено двоє підозрілих чоловіків, які вантажили залізничні деталі у авто.

Двоє осіб за попередньою домовленістю в нічний час на власному автомобілі здійснювали крадіжку з вантажних потягів Російської федерації. Цей злочин зловмисники готували заздалегідь, вирішили розкомплектовувати вантажні вагони, які знаходились на відстої станції Сарни. В нічний час, на місці де були відсутні ліхтарі, щоб їх ніхто не запримітив, під’їхали на автомобілі, із підготовленими необхідними знаряддями для вчинення злочинного наміру. За допомогою лому та інших інструментів зловмисники вибирались на криши вагонів та збивали елементи кріплення кришок люків. Елементи складали на купки, коли потяг відправився, тоді автомобілем під’їхавши навантажували усе складене.

Оперативникам вдалось затримати на гарячому розкрадачів чужої власності. У кузові авто були виявлені кріплення до вантажних вагонів: торсіони та кронштейни.

На станції Клесів під час завантаження, транспортними правоохоронцями було затримано двох мешканців 25 і 26 років м. Сарни, які за попередньою змовою між собою викрали 140 довгих та 349 коротких торсіонів розвантажувальних люків та 143 V- подібних і 192 П-подібних кронштейнів до даних торсіонів, чим завдали матеріальні збитки Львівській залізниці 3500 гривень, - зазначив начальник лінійного відділу на станції Сарни підполковник міліції Михайло Сарвас.

У ході розслідування співробітники транспортної міліції встановили, що завантаження деталей із залізничних вагонів здійснювалось на автомобілі «Рено Мастер», що належать 26-річному громадянину С. мешканцю м. Сарни. Залізничні елементи мали намір здати в пункти прийому металобрухту та виручені кошти розділити між собою.

Відносно зловмисників було розпочато кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Підрозділ зв’язків з громадськістю

УМВС України на Львівській залізниці
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кличко не бачить сенсу ...
Наступна новина: Протягом першого дня ...

КОМЕНТАРІ