Про це тренер заявив каналу "Футбол".
"Звичайно, будь-яке очко на виїзді завжди радує. Не хочу образити ужгородців, але з семи матчів, які ми провели на виїзді, це один з найгірших газонів. Тому на такому полі ми теж вирішили спростити гру, грали через довгі передачі", - сказав він.
"Напевно, десь програвали суперникам у зрості, тим не менш, наша оборона впоралася з цим, зіграла досить надійно, впевнено і компактно", - зазначив тренер.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: "Леванте" - "Реал" - 2:3.
Наступна новина: Чернівці: З нагоди Дня ...
Медична страховка для в’їзду в Україну іноземцям ...
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим