Львівщина: До уваги платників податків, які використовують РРО!

Львівщина: До уваги платників податків, які використовують РРО!

07.10.13 14:46 0 522
ДПІ у Франківському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області інформує, що 15 жовтня 2013 року останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за вересень 2013 року.
Головне управління Міндоходів у м.Києві нагадує, що з 01 січня 2013 року, відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб’єктам господарювання необхідно подавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку.
Суб’єктам господарювання, які не мають можливості подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку, нагадуємо, що 15 жовтня 2013 року останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за вересень 2013 року.
Звертаємо Вашу увагу, що з 1 січня 2014 року вводится в дію п. 9 ст. 17 Закону України №265, що передбачає застосування фінансових санкцій до платників податків які використовують при проведенні розрахунків РРО, які не відповідають вимогам вказаного Закону.Інформаційно-комунікаційний сектор
ДПІ у Франківському районі м. Львова
ГУ Міністерства доходів і зборів
у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Буковині вироком суду ...
Наступна новина: Олег Тягнибок вимагає ...

КОМЕНТАРІ