Світлана Богатирчук-Кривко: Жодне звернення не залишиться без об’єктивного розгляду.

Світлана Богатирчук-Кривко: Жодне звернення не залишиться без об’єктивного розгляду.

08.10.13 08:13 0 529
- Організація роботи зі зверненнями громадян потребує уважного розгляду, чіткого сприйняття та усвідомлення проблем, з якими звертаються жителі Рівненщини. Тому всі звернення мають розглядатися кваліфіковано, об’єктивно та своєчасно. Вирішуючи ті чи інші питання, потрібно постійно тримати в полі зору людину з її проблемами та вчасно реагувати на них - підкреслила під час юридично - правового всеобучу начальник Головного управління Світлана Богатирчук-Кривко.

На сьогоднішній день до Головного управління Держземагентства у Рівненській області для розгляду надійшло 377 звернень громадян, з них 218 письмових звернень та 159 громадян прийнято на особистому прийомі. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість звернень громадян до Головного управління зменшилася на 13 відсотків, що стало можливим завдяки повсякденній цілеспрямованій інформаційно-роз’яснювальній роботі з населенням області. З початку року до управлінь, відділів Держземагентства надійшло 5112 звернень громадян з питань регулювання земельних відносин, це приблизно на 41% менше ніж за аналогічний період 2012 року. Значну роль у цьому процесі відіграють організація та проведення прес-конференцій керівництва Головного управління, прямих телефонних ліній та ефірів на провідних телеканалах регіону.

- Запровадження роботи телефонної “гарячої лінії” Головного управління стало важливим кроком назустріч громадянам, адже завдяки її щоденній роботі люди мають змогу отримувати допомогу у вирішенні багатьох проблемних питань у сфері земельних відносин – наголосила Світлана Кирилівна.TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like835", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ