Так, видача фінансового казначейського векселя прирівнюється до видачі платнику податку суми бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунку на рахунок платника.
Про обрання способу відшкодування ПДВ з бюджету шляхом видачі векселів платник має зазначити у поданій ним заяві. Тобто, платники зможуть самостійно визначати, в якій формі отримувати бюджетне відшкодування: грошима чи векселями.
Зазначимо, що сума ПДВ, що підлягає відшкодуванню з бюджету шляхом видачі фінансових казначейських векселів, поділяється на рівні частини. На кожну таку частину видається окремий фінансовий казначейський вексель із строком платежу один, два, три, чотири та п'ять років.
Платник податку може сплачувати суми будь-яких узгоджених грошових зобов’язань, що сплачуються до Держбюджету, шляхом пред'явлення для сплати фінансового казначейського векселя (не раніше настання строку платежу, визначеного у векселі).
Позитивну різницю між сумою узгодженого податкового зобов’язання, яку платник бажає погасити векселем та сумою векселя, він доплачуватиме коштами.
Від’ємну різницю між сумою узгодженого податкового зобов’язання, яку платник бажає погасити векселем та сумою векселя, на підставі поданої ним відповідної заяви, він матиме право за бажанням або отримати коштами, або отримати нові фінансові казначейські векселі.
При цьому, дата пред’явлення векселя до сплати може бути перенесена на будь-яку іншу дату, що настає за датою пред’явлення такого векселя до сплати, у межах календарного року, на який припадає дата сплати за векселем.
Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівщина: Органи влади ...
Наступна новина: ГУ Міндоходів у ...