На вимогу Олега Тягнибока нарешті оприлюднено кошторис Верховної Ради України

На вимогу Олега Тягнибока нарешті оприлюднено кошторис Верховної Ради України

09.10.13 13:34 0 716
7 жовтня 2013 року голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час засідання Погоджувальної ради наголосив на необхідності опублікування кошторису парламенту згідно з чинним законодавством. Лідер націоналістів звернувся з офіційним зверненням до Голови Верховної Ради з проханням опублікувати кошторис, який був затверджений 4 липня 2013 року постановою Верховної Ради України № 420-VII.

Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті Верховної Ради, кошторис було опубліковано за 2 години після публічного оприлюднення інформації Олега Тягнибока (документ додається), а у офіційному виданні парламенту «Голос України» постанову без кошторису було опубліковано 10 жовтня 2013 року.

«Усупереч вимогам Регламенту, проєкт парламентської постанови "Про кошторис Верховної Ради України на 2013 рік" разом із проєктом кошторису до 7 жовтня 2013 року так і не було офіційно оприлюднено. Тільки завдяки вимозі ВО «Свобода» керівництво парламенту виконало норму Регламенту. Цей приклад – чергове підтвердження того, що методи боротьби з режимом є ефективними тільки тоді, коли вони набувають суспільного розголосу», – наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Гості Чернівців до Дня ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ