Тернопільщина: Чи потрібно платнику єдиного податку, не зареєстрованого платником ПДВ, при ввезенні товарів на територію України сплачувати та реєструватись платником ПДВ?

Тернопільщина: Чи потрібно платнику єдиного податку, не зареєстрованого платником ПДВ, при ввезенні товарів на територію України сплачувати та реєструватись платником ПДВ?

09.10.13 20:49 0 512
Для цілей оподаткування платником податку є, зокрема, будь-яка особа, що ввозить товари на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню, та на яку покладається відповідальність за сплату податків у разі переміщення товарів через митний кордон України відповідно до Митного кодексу України (п. 180.1 ст. 180 р. V Податкового кодексу України).
Якщо особи, не зареєстровані як платники податку, ввозять товари на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню згідно із законом, такі особи сплачують податок під час митного оформлення товарів без реєстрації як платники такого податку (п. 181.2 ст. 181 р. V ПКУ).
Тобто суб’єкти господарювання – платники єдиного податку, не зареєстровані як платники ПДВ, повинні сплачувати податок на додану вартість при ввезенні (імпорті) товарів на митну територію України під час митного оформлення таких товарів без реєстрації як платники цього податку.

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Головне управління ...
Наступна новина: Головне управління ...

КОМЕНТАРІ