У Львівській області 4 жовтня – Міжнародний день захисту тварин

У Львівській області 4 жовтня – Міжнародний день захисту тварин

10.10.13 11:19 0 611
Департамент екології та природних ресурсів повідомляє, що 4 жовтня відзначається Міжнародний день захисту тварин. В цей день проводяться різноманітні заходи з метою підвищення суспільної свідомості та активності громадян щодо захисту тварин. Рішення про святкування такого дня прийнято Учасниками Міжнародного конгресу прихильників руху з захисту природи Італії 4 жовтня 1931 року.

В інтересах нинішнього і майбутніх поколінь Департаментом здійснюються заходи щодо охорони, невиснажливого використання і відтворення тваринного світу. На Львівщині реалізуються заходи Програм щодо збереження та відтворення бурого ведмедя, зубра та глухаря.

Принагідно повідомляємо, що відносини у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу, об’єкти якого перебувають у стані природної волі, у напіввільних умовах чи в неволі, на суші, у воді, ґрунті та повітрі, постійно чи тимчасово населяють територію Львівщини, регулюються Конституцією України, Законом “Про тваринний світ”, законами України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про мисливське господарство та полювання” та іншими нормативно-правовими актами.

Так, з метою збереження рідкісних і зникаючих видів тварин Львівською обласною радою від 13.06.2007р. прийнято рішення «Про заходи щодо охорони рідкісних і зникаючих видів тварин, що підлягають особливій охороні на території Львівської області». Цим рішенням затверджено Список тварин, занесених до Червоної Книги України, які поширені на території Львівської області та підлягають особливій охороні, а також затверджено перелік регіонально рідкісних видів тварин, що не занесені до Червоної Книги України і потребують охорони в межах Львівської області.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Fitch присвоїв ПриватБанку ...

КОМЕНТАРІ