Представниці Львівщини вибороли три золоті медалі Чемпіонату світу з ходьби з палицями

10.10.13 08:46 0 1046
На початку жовтня 2013 року у місті Склярська Пореба (Республіка Польща) поблизу чеського кордону на висоті 1 400 м над рівнем моря втретє відбувся Чемпіонат світу з ходьби з палицями (Mistrzostwa Swiata Poreba w Nordic Walking 2013).
Змагання проводилися під егідою Міністерства спорту і туризму Республіки Польщі за підтримки генерального спонсора Bieg Piastow та Dolny Slask.
Спортсмени могли випробувати свої сили у різних вікових категоріях (18 років і старші) на таких дистанціях: cross 10 км, cross 20 км (ходьба з палками на рівнині) та hill 10 км (ходьба з палками вгору).
Загалом змагалося понад 800 атлетів з 11 країн світу. Вперше на таких змаганнях була представлена й команда України, за яку виступали представниці Львівщини - Оксана Заліско та Ольга Стадник.
У своїх вікових категоріях Оксана Заліско виборола 2 золоті медалі на дистанціях cross 10 км (результат 1.18,0) та hill 10 км (результат 1.26,0), а Ольга Стадник перемогла на дистанції cross 20 км (результат 2.43,0) й посіла 4 місце на дистанції cross 10 км (результат 1.33,0).
Усі учасники змагань отримали від спонсорів пам'ятні призи, а переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та спортивним обладнанням для ходьби.

Ольга Олійник - головний спеціаліст ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”
Попередня новина: Віктор Дідух – чемпіон ...
Наступна новина: Сергій Лекарь: "Кожен ...