Мінагрополітики заявило про готовність українських кондфабрик до російської перевірки

Мінагрополітики заявило про готовність українських кондфабрик до російської перевірки

10.10.13 09:49 0 593
Українські кондитерські фабрики готові до перевірок Росспоживнагляду, заявило Міністерство аграрної політики і продовольства. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За повідомленням прес-служби міністерства, всі необхідні для цього документи були відправлені в Москву ще у вересні. Тому, за словами міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, українська сторона сподівається вже найближчим часом прийняти інспекторів Росспоживнагляду. Питання пришвидшення перевірок також буде порушуватися на засіданні міжурядової підкомісії в Москві.

Микола Присяжнюк повідомляв, що в понеділок до України має приїхати керівник Федеральної службі нагляду у сфері захисту прав споживачів і добробуту людини Росії Геннадій Онищенко, щоб інспектувати кондитерські фабрики компанії «Рошен». Міністр висловив переконання, що сторонам вдасться знайти консенсус.

Онищенко заявляв наприкінці липня, що заборонив постачання до Росії продукції «Рошену» через «недотримання заявлених параметрів», зокрема, за його словами, через наявність у молочному шоколаді отруйного для людини бензапірену. В корпорації «Рошен» відкинули ці звинувачення, в Україні почали говорити про черговий політизований крок російського відомства. У Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Киргизстані й Молдові, а вчора і в Білорусі повідомляли, що не виявили порушень у продукції компанії за результатами позапланових перевірок, здійснених після кроку Росії; Росспоживнагляд же заявляв, що повернення продукції «Рошену» в Росію може затягнутися на роки.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі на VІІI ...
Наступна новина: Житомирщина: у театрі ...

КОМЕНТАРІ