Українці «по копійці» надсилають гроші на нову дошку Юрієві Шевельову

Українці «по копійці» надсилають гроші на нову дошку Юрієві Шевельову

10.10.13 17:15 0 2298
Народний депутат-свободівець Олександр Мирний отримав листа від мешканця Січеславщини (Дніпропетровської области) В.В. Бабіча про підтримку відновлення пам’ятної дошки Юрієві Шевельову (Шереху). Чоловік вклав у конверт 5 гривень, у такий спосіб відгукнувшись на слова свободівця в етері одного з телеканалів про те, що українці по копійці зберуть кошти на нову дошку вченому.

У листі до депутата адресант зазначає, що він – пенсіонер, однак надсилає «копійки на відновлення дошки в Харкові». «А цей Гепа, предки якого розстріляли мого діда в 33р., буде проклятий до сьомого коліна», – написав В.В. Бабіч.

Нагадаємо, що 25 вересня 2013 року в Харкові під час сесії міської ради серед білого дня ломами та сокирою так звані "невідомі" знищили меморіяльну дошку видатному харківцеві, відомому вченому-славістові, лавреатові Національної премії України імени Тараса Шевченка Юрієві Шевельову (Шереху) (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/042552/). Цього ж дня народний депутат від ВО «Свобода» Олександр Мирний в етері телеканалу «ТВі» заявив: «Свобода» уже оголосила збір коштів на відновлення дошки. Ми закликали наших прихильників по копійці здати на цей пам’ятник. Підкреслю: по копійці. Таким чином, всі побачать, скільки у нас є прихильників».

Коментуючи отриманого листа, Олександр Мирний зауважив: «Хотів би звернути увагу на те, що людина, яка звернулася до мене, – житель Синельникового, розташованого на Січеславщині. Виявляється, людей скрізь «дістали» однаково. І люди в усіх містах України – не лише на Сході чи на Заході, а практично скрізь – думають однаково і сповідують однакові, справжні цінності. А пенсіонери, про яких весь час говорять, буцімто вони підтримують «совєцькі» символи, насправді правильно розставляють акценти. Я обов’язково за нагоди прочитаю цього листа з трибуни Верховної Ради».

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: Бажаючих виїхати з ...

КОМЕНТАРІ