В п’ятницю, після тренування, команда відправиться до угорського Дебрецена, де в суботу, 12 жовтня о 16.00 зіграє з бронзовим призером чемпіонату Угорщини "Дебреценом", інформує офіційний сайт клубу.
Після матчу "Говерла" повернеться до Ужгорода, де продовжить підготовку до матчу 13-го туру з "Волинню".
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Олексій Кайда: ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим