Дарина Зевіна завоювала два золота на етапі Кубку світу FINA з плавання

13.10.13 08:32 0 927
Москва, 12 жовтня 2013 року. Дарина Зевіна завоювала дві золотих медалі у перший день етапу Кубку світу FINA з плавання на короткій воді, повідомляє Федерація плавання України.
Українська спортсменка фінішувала першою у фіналі 50 м на спині. Її результат – 27.12. Другою припливла триразова чемпіонка світу Катінка Хоссу (27.46). Третьою фінішувала бронзова призерка юнацьких Олімпійських ігор росіянка Олександра Папуша (27.63).
Друге золото Зевіна виборола на дистанції 200 м на спині. Вона фінішувала за 2:02.95. Срібло завоювала японська спортсменка Саяке Акасе (2:05.69), бронзу - угорка Катінка Хоссу (2:07.21).
Третій етап Кубку світу FINA з плавання на короткій воді проходить 12-13 жовтня у Москві. Україну на цих змаганнях представляють Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль, Андрій Хлопцов, Надія Коба, Віталій Алпатов, Андрій Яськів, Ганна Стеценко, Андрій Птіцин та Владислав Ведерніков.