Керівництво Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області взяло участь у робочій нараді з курсантами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Керівництво Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області взяло участь у робочій нараді з курсантами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

14.10.13 12:10 0 554
Начальник ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Борис Болібрух провів зустріч з курсантами, які направлялися на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з Хмельницької області. Нарада проведена відповідно до Наказу ДСНС України № 515 від 13.08.2013 "Про участь керівного складу територіальних органів ДСНС України у навчально-виховному процесі ВНЗ у 2013-2014 навчальному році".

Під час зустрічі, були обговорені питання щодо подальшого проходження служби курсантами в підрозділах Головного управління. Б. Болібрух ознайомився зі станом успішності курсантів, а також вислухав побажання щодо подальшого місця служби випускників Університету.

«Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайлом Болотських поставлені чіткі завдання щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації. На сьогоднішній день сформовано потужну структуру, яка об’єднала профілактичний блок та підрозділи реагування. ДСНС України успішно та ефективно виконує функції по забезпеченню безпеки людей. Ви завершуєте навчання в одному з кращих Університетів Європи, ми надіємося на ваші знання, професіоналізм та фаховість і з нетерпінням чекаємо в підрозділах ГУ ДСНС України у Хмельницькій області», - зазначив під час наради Б.Болібрух.

Вже весною, наступного року відбудеться персональний розподіл випускників Університету, на якому юнакам та дівчатам будуть запропоновані посади відповідно до їхнього освітньо-кваліфікаційного рівня.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ужгородські міліціонери ...
Наступна новина: Шевченко: "Виступ збірної ...

КОМЕНТАРІ