В Луцьку понад 30 дітей отримали вишиванки з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці

В Луцьку понад 30 дітей отримали вишиванки з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці

15.10.13 11:03 0 723
У Палаці культури міста Луцька відбулося вручення вишиванок дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Благодійну акцію організував Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві з Волинською єпархією УПЦ.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан подякувала священнослужителям за співпрацю, за те, що допомагають творити добро. За численні спільні акції, які приносять радість дітям, які потребують опіки та підтримки.

Також розповіли дітям про свято Покрови Пресвятої Богородиці та про те, що як Матінка Божа не раз захищала людей від біди. Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою козаки, які шанували українські традиції, тож священнослужителі вирішили подарувати 31-й дитині з нагоди престольного свята, яке відзначають у Свято-Покровському храмі, вишиванки.

Священики побажали дітям та їхнім родинам, радості, Божої благодаті, міцного здоров’я, бути продовжувачами українських традицій і виконали для них духовні пісні.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ