На Львівщині стартував Проект «Викидай правильно»

На Львівщині стартував Проект «Викидай правильно»

15.10.13 10:28 0 552
14 жовтня в облдержадміністрації відбулась презентація пілотного проекту «Викидай правильно», що на теренах Львівщини стартував з 8 жовтня цього року.

Зазначимо, Проект передбачає збір, зберігання, транспортування та утилізацію відпрацьованих джерел струму: батарейок та акумуляторів.

Як повідомила заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Ганна Башта, цей Проект покликаний підвищити свідомість громадян, спонукати їх до відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Проект «Викидай правильно» впроваджується за ініціативи компанії мобільного зв’язку МТС та під патронатом департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Загалом у Львові та області буде встановлено понад 60 контейнерів для збору відпрацьованих хімічних джерел струму у 12 відділеннях МТС та у соціальних закладах: школах, лікарнях, вишах, підприємствах, дошкільних навчальних закладах. Потім ці відходи зберігатимуть у спеціальних складах та транспортуватимуть на переробку.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Житомирському ...
Наступна новина: У четвер, 10 жовтня, ...

КОМЕНТАРІ