Понад 90% слухачів навчального центру підготовки працівників ОВС Дніпропетровщини позитивно оцінюють організацію навчання

Понад 90% слухачів навчального центру підготовки працівників ОВС Дніпропетровщини позитивно оцінюють організацію навчання

15.10.13 08:40 0 418
Під час підсумкової наради керівників кадрового забезпечення обласних управлінь начальник управління кадрового забезпечення міліцейського Главку Дніпропетровщини Сергій Фесенко розповів присутнім про організацію діяльності навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ та заходи, спрямовані на професійний розвиток працівників ОВС Дніпропетровщини.

Центр було відкрито у січні місяці цього року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

- У навчальному процесі використовується оргтехніка, аудіо та відеоапаратура, страйкбольне та імітаційне обладнання, - зазначив Сергій Фесенко.

За словами начальника УКЗ Дніпропетровщини, у цьому році на базі центру у навчальних зборах прийняли участь понад 1500 працівників органів та підрозділів внутрішніх справ області, з якими проводились заняття із тактико-спеціальної, спеціальної фізичної та вогневої підготовок.

Заняття з тактико-спеціальної підготовки проводяться на тактичному містечку, під час яких моделюються типові ситуації, які можуть виникнути у службовій діяльності працівників міліції.

- На заняттях зі спеціальної фізичної підготовки відпрацьовуються навики, спрямовані на всебічний розвиток фізичних якостей, життєво важливих умінь, забезпечення фізичної готовності працівників до вирішення поставлених завдань у будь-яких умовах, - підкреслив Сергій Фесенко. - Для реалізації цих задач придбано та використовуються маківари, боксерський мішок, битки, накладки на руки, ракетки для тхеквондо, імітаційне обладнання.

Варто зазначити, що основна увага при проведенні занять з вогневої підготовки приділяється удосконаленню навичок умілого поводження з вогнепальною зброєю, виконання прийомів швидкісної стрільби, а також безпечного поводження зі зброєю.

Також із слухачами центру проводяться додаткові заняття за напрямками оперативно-службової діяльності, у школі підвищення оперативної майстерності, до яких залучаються фахівці ДДУВС, представники структурних підрозділів Головного управління, працівники прокуратури, суду.

- По закінченню навчання понад 90% слухачів задоволені організацією навчального процесу у центрі, - підсумував Сергій Фесенко.

УЗГ МВС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: Богдан Матолич привітав ...

КОМЕНТАРІ