Автопарк кримської міліції поповнився новими автомобілями

Автопарк кримської міліції поповнився новими автомобілями

15.10.13 08:55 0 564
Ключі від 27 автомобілів в урочистій обстановці вручив працівникам Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим перший заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенант міліції Віктор Дубовик.

Захід відбувся на плацу кримського Главку міліції, де зібралися почесні гості, керівництво та особовий склад кримської міліції.

Звертаючись до кримських правоохоронців, перший заступник Міністра внутрішніх справ України привітав їх з поповненням автомобільного парку і зазначив: "Не секрет, що думка населення про роботу нашого відомства багато в чому залежить від оперативності реагування на скоєні правопорушення та їх своєчасне припинення. мені дуже приємно виконати доручення Міністра внутрішніх справ України і вручити вам ключі від нових службових автомобілів. Я впевнений у тому, що новий автотранспорт, виділений Міністерством внутрішніх справ України, принесе користь як у чіткості організації забезпечення громадського порядку на півострові, так і в поліпшенні умов службової діяльності кримських правоохоронців".

Генерал-лейтенант міліції Віктор Дубовик вручив начальникам служб і підрозділів Головного управління ключі від 25 легкових TOYOTA PRIUS з гібридними силовими установками, автомашин DAEWOO SENS і RENAULT KANGOO. Саме ці автомобілі перебуватимуть у користуванні підрозділів громадської безпеки, кримінального блоку та дозволить кримським правоохоронцям з честю нести службу на благо держави і суспільства, бути більш мобільними.

Нові автомобілі освятив настоятель храму-каплиці Георгія Побідоносця ієрей Олег і благословив кримських міліціонерів на ратну службу на благо народу.

По закінченні урочистостей правоохоронці приступили до виконання службових обов'язків на нових автомобілях.

Більше про це та інше дивіться о 23.25 у відомчій телепрограмі МВС «Crime news» на «5 каналі»

СЗГ ГУМВС України

в Автономній Республіці Крим
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі з нагоди 71-ї ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ