В Закарпатській області дільничні міліціонери Виноградівщини приймають громадян

В Закарпатській області дільничні міліціонери Виноградівщини приймають громадян

15.10.13 12:59 0 547
У Виноградівському районі дільничні інспектори міліції продовжують здійснювати прийоми громадян. Основною метою цього є налагодження партнерських стосунків між міліцією та громадянами, профілактика правопорушень, популяризація служби дільничних інспекторів міліції серед населення.

Зокрема, в селі Фанчиково прийоми громадян здійснює старший дільничний інспектор Виноградівського РВ УМВС капітан міліції Йосип Жовчак. «На прийоми приходять люди з різноманітними питаннями, це і сімейні конфлікти і неприязні відносини з сусідами та односельцями, але ми стараємось максимально надати громадянам допомогу,- каже дільничний.

У першу чергу приділяється увага самотнім та людям похилого віку, адже саме вони найчастіше стають об’єктами протиправних посягань.

До свого дільничного громадяни можуть звернутися в будь-який час доби з усіх питань, які виникають у повсякденному житті. Дільничний інспектор міліції-універсальний міліціонер. Він бере участь і в примиренні сімей, і в поділі майна, шукає загублені паспорти і ключі, здійснює профілактику та складає адміністративні протоколи. Головне, аби люди почувалися захищеними і могли завжди отримати допомогу від правоохоронців.

Оксана Кобзаренко

Виноградівський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: у Чорткові ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ