Завершився обласний фінал з баскетболу за програмою XXII спортивних ігор Львівщини та VI обласних ігор ветеранів спорту

16.10.13 08:30 0 985
12-13 жовтня 2013 року у м. Самборі (вул. Коперника, міський стадіон) в категорії “Дорослі” та у м. Дрогобичі (вул. Сахарова, 2-а, ДЮСШ) в категорії “Ветерани” відбувся фінальний турнір з баскетболу між командами-переможцями зональних змагань за програмою XXII спортивних ігор Львівщини та VI обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського.
Організатори змагань - управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, обласний центр «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області, обласна асоціація ветеранів спорту.
У фінальних змаганнях зустрілися 7 команд міст обласного значення з загальною кількістю учасників 120 осіб (в т.ч. 50 ветеранів спорту).
Загалом у зональних змаганнях взяли участь 60 команд, які представляли збірні районів і міст обласного значення, 480 учасників (в т.ч. 192 жін. та 288 чол.).
Кращими баскетбольними дружинами Львівщини у 2013 році виявилися: серед жіночих команд – збірні Самбора (серед дорослих та ветеранів), а серед чоловічих команд – представники Червонограда (дорослі) та Дрогобича (ветерани).
Переможці та призери обласних фінальних ігор з баскетболу нагороджені грамотами, медалями та кубками.