На Тернопіллі микола Герас став чемпіоном світу з гирьового спорту серед дорослих і серед юнаків

17.10.13 12:25 0 971
У Греції завершився XXI Чемпіонат світу з гирьового спорту за версією Міжнародної федерації гирьового спорту. Змагання відбулись у місті Лоутракі. Перше місце серед дорослих і серед юніорів у ваговій категорії 65 кг посів 22-річний спорстмен з Тернопільщини Микола Герас.

Виступаючи з гирями 32 кг, атлет у поштовху показав результат 60 кг, а у ривку – 102 кг, у сумі двоборства – 162 кг. Відтак, у активі нашого земляка – дві золотих медалі Чемпіонату світу. До речі, срібним призером змагань у цій ваговій категорії серед чоловіків став ще один український спортсмен Василь Потокій.

Микола Герас – вихованець Доброводівської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Збаразького району. Тренує його заслужений тренер України з гирьового спорту Петро Багрій

Попередня новина: Посольство Азербайджану ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...