Повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Ніжині виявилося неправдивим

Повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Ніжині виявилося неправдивим

18.10.13 13:53 0 670
На Чернігівщині телефонний хуліган на кілька годин паралізував роботу залізничного вокзалу в Ніжині, повідомивши про його замінування.

Зранку черговому Ніжинського залізничного вокзалу зателефонував невідомий і повідомив, що будівля замінована, і о 8:00 вона вибухне. Про анонімний дзвінок було повідомлено начальника лінійного відділу міліції на станції «Ніжин», який в найкоротший термін зібрав особовий склад по тривозі.

До місця виклику прибули співробітники Ніжинського міськвідділу міліції, УМВС України в Чернігівській області, Управління служби безпеки в області, ДСНС в області, медики та комунальники.

Вживши всіх необхідних заходів для збереження життя і здоров’я громадян, міліціонери оточили територію вокзалу і евакуювали пасажирів. Потяги були перенаправлені запасним маршрутом.

Прибулі на місце події вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області, використовуючи службову собаку, ретельно обстежили всі приміщення вокзалу і навколишню територію. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Пасажири повернулися до вокзалу, який зараз працює у штатному режимі, рух потягів відновлено. Міліція з’ясовує особу телефонного хулігана, який завдав залізниці відчутних збитків та відірвав від виконання своїх прямих обов’язки десятки спеціалістів. Варто нагадати, що згідно статті 259 Кримінального кодексу України телефонному хуліганові загрожує до п’яти років ув’язнення.

СЗГ УМВС України

в Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: "Захищайте людей, ...

КОМЕНТАРІ