Ув’язнена учасниця Pussy Riot відмовилася від клопотання про пом’якшення вироку

Ув’язнена учасниця Pussy Riot відмовилася від клопотання про пом’якшення вироку

18.10.13 14:56 0 551
Ув’язнена учасниця російського панк-гурту Pussy Riot Марія Альохіна відмовилася від клопотання про пом’якшення вироку. Суд у Нижньому Новгороді прийняв її прохання. Таким чином Альохіна має відбувати покарання в колонії до березня 2014 року. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як заявила Альохіна, вона відкликала своє клопотання на знак солідарності з іншою засудженою учасницею Pussy Riot Надією Толоконниковою. Альохіна заявляє, що не має етичного права вийти на свободу, поки Толоконникова перебуває у тюремній в’язниці після голодування.

Крім того, вона наголосила, що в разі якщо влада вирішить звільнити її достроково, це має бути частиною широкої амністії для інших засуджених жінок, в яких є діти.

Марія Альохіна і Надія Толоконникова зараз відбувають дворічний термін за ґратами. Третя засуджена учасниця Pussy Riot Катерина Самуцевич отримала після апеляції умовний термін, іншим двом у цьому відмовили.

Трьох учасниць Pussy Riot затримали в лютому минулого року після спроби «панк-молебню» зі словами, зокрема, «Богородице-Діво, Путіна прожени!», яку вони, а також іще кілька невстановлених учасниць гурту влаштували у храмі Христа-Спасителя в Москві. Суд вирішив, що такі дії є «хуліганством із мотивів релігійної ненависті».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Дамаск: нові переговори ...
Наступна новина: Звернення про присвоєння ...

КОМЕНТАРІ