Усе сталося ближче до кінця матчу між "Хоффенхаймом" і "Байєром".
М'яч після удару гравця гостей влетів у ворота через дірку в сітці.
У результаті, "Баєр" переміг, а господарі подали протест з вимогою перегравання.
Визнав свою помилку і арбітр матчу.
А багато футбольних фахівців учергове нарікали, що суддям по ходу поєдинку досі заборонено переглядати відеозаписи спірних епізодів, пише 1tv.ru.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Slando склав топ-5 ...
Наступна новина: Ташуєв звинувачує Максимова ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим