Кубок світу. Доха. Зевіна виграє золото та стріло, в Борисика бронза

22.10.13 08:10 0 809
Українка Дарина Зевіна завоювала золоту медаль у перший день п`ятого етапу Кубку світу FINA з плавання на короткій воді. Зевіна фінішувала першою на дистанції 200 м на спині. Її результат – 2:01.17. Другою припливла японська спортсменка Саяке Акасе (2:02.74). Третьою завершила фінал рекордсменка та триразова чемпіонка світу угорська плавчиха Катінка Хоссу (2:05.17). Про це повідомило видання "Чемпіон".

Зевіна також виборола срібло на 50 м на спині. Вона фінішувала за 26.85. Золото завоювала чемпіонка Європи полька Олександра Урбанчук (27.11), бронзу – японка Саяке Акасе (4:04.77).

На дистанції 200 метрів брасом бронзу здобув Ігор Борисик з результатом 2:08.70. Золото виграв Майкл Джеймісон з Великобритані (2.05,93) та срібло в росіянина Міхаіла Дорінова (2.08,01).

На метрів брасом Ігор Борисик фінішував п`ятим (24.75). Ганна Дзеркаль (2:01.17) на 200 метрів комплексом фінішувала сьомою.