Завершився фінальний тур відкритого чемпіонату Львівської області зі стендової стрільби

22.10.13 08:21 0 768
На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності (вул. Єрошенка, 36) завершився відкритий чемпіонат Львівської області зі стрільби стендової (ІІ тур, фінал).
У змаганнях взяли участь 45 спортсменів, які представили команди ДЮСШ Львівщини та збірну команду Чернівецької області.
Чемпіоном Львівської області 2013 року на круглому стенді (skeet) за результатами двох турів чемпіонату виявився Ростислав Грибовський. На другій сходинці п’єдесталу пошани опинився Богдан Гулід. На третій сходинці турнірної таблиці – Юліан Афіногенов.
Серед юніорів перемогу в обласній першості святкував Юліан Афіногенов, друге місце посів Василь Купчак; замкнув трійку лідерів – Роман Охрисько.
Серед жінок найвлучнішою на круглому стенді виявилася Любов Осипенко. ІІ місце – Чеховська Мар’яна, ІІІ місце – Івлєва Галина.
Переможцем ІІ фінального туру чемпіонату Львівської області на траншейному стенді став представник Чернівецької області Олександр Слюсаренко, другу позицію обійняв львівський стендовик Олександр Білько. На третю сходинку п’єдесталу зійшов Андрій Корчинський.
Переможцем юніорських змагань на траншейному стенді виявився Олесь Шлюз, ІІ місце – Олег Полуліх, ІІІ місце – Андрій Омеля.
У жіночих змаганнях перше місце здобула Олена Охотська, на другому місці – Надія Булгакова, на ІІІ позиції – Вікторія Михайлюкова.
Також окремою віковою групою в ІІ турі чемпіонату Львівщини змагалися юні стендовики 2000 р.н. та молодші. Серед наймолодших переможцем став Назар Кук, ІІ місце – Ігор Кордоба, ІІІ місце – Борис Артим.